Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2020, 21:50   #234
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 56 - IX.18; nd; wieczór

Oki no to mój pierwszy w tym sezonie post jest :> Co do terminu myślę, do cz. II.20 czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia

- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: zdrowy; (1x R.Lek, noga);
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy;
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;
- Dziki Kieł 7/9 > s: zdrowy;
- Aria 8/9 RL > s: zdrowy
- Hoffman 7/9 RL > s: zdrowy
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy;
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy;
- Will 9/9 RL > s: zdrowy;
- Morgan 6/7 RL > s: zdrowy
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy


---


- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +65.45/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:


- Marcus 30 PD za powrót z rozpoznania.

- Marcus 10 PD za złożenie raportu z rozpoznania.

- Marcus 10 PD za ciekawą integrację na weekendowej imprezie.

- Marcus 50 PD za przetrwanie kolejnego rozdziału.



---




Omówienie




- Oki, akcję przewinąłem nieco do przodu. No ale ma ona parę dni i etapów.

- Minął właściwie cały tydzień. Z grubsza grafik wyglądał tak:


nd - ostatki imprezy i dzień leniwca

pn - szykowanie się do drogi i budowa tratw

wt - 5 maszyn rusza w trasę, nocleg dwóch osobówek przy pierwszej rzece

śr - w dzień naprawa osobówek, wieczorem nocleg w tym samym miejscu

cz - w dzień naprawa osobówek, wieczorem dojeżdża ekipa z Det i nocleg

pt - rano Det rusza dalej, w południe dwie osobówki też, nocleg dwóch osobówek przy miejscu strzelaniny w zeszłym tygodniu

sb - rano przeprawa przez rzekę i w drogę do wieczora, wieczorem spotkanie z ekipą z Det i wspólny nocleg

nd - wspólna trasa na 3 pojazdy aż do jeziora gdzie w deszcz przeprawa na drugi brzego i dojazd do mety już po zmroku.


- Co do trasy przez dżunglę to jest ciężka. Tak dla pojazdów jak i obsady. Jest gorąco, duszno, drogi momentami nie ma albo jest w kiepskim stanie. Często trzeba wyciągać pojazdy z bagna albo usuwać przeszkody z drogi aby można było przejechać dalej. Z mechy to każdy pojazd wykonuje test Sprawności (SPW). Zwykle mają tej SPW 13 - 16 na k20. Jeśli test jest zdany to samochód jedzie dalej bez przeszkód. Jeśli oblany to w homerule rzucam k6 sile dmg oberwał. Dlatego na dłuższej trasie i przy większej ilości pojazdów te pojazdy tak często sprawiają kłpopoty. Konie i piechurzy kulają tak samo tylko na Kondycję.

- Przy dmg czy SPW czy KON można zacząć naprawiać pojazd. Wówczas kula się ile tych naprawd poszło. W przypadku istot żywych po prostu wraca zdrowie samo po 1 pkt aż wróci całkiem. Więc ryzyko zranienia dla istot żywych jest mniejsze no ale jak już oberwą no to raczej dłużej będą wracać do swojej normy.

- Dlatego ta przeprawa przez dżunglę to dla wszystkich był ogromny wysiłek.

- Koniec końców już po ciemku, samochody wjeżdżają na metę. Z Federatów jest van Urk i ekipa Hoffmana. Bruce'a nie widać. To o czym mówi szef, o tej walce i zabitych, no to tak na koniec mojego posta nic nie widać. No ale jak mówię jest już ciemna noc więc w dzień pewnie będzie to lepiej widać.

- Generalnie nie pogniewałbym się za retrospekcję z podróży jaka trwała prawie tydzień. No i co by Marcus planował zrobić na mecie tą wieczorową porą



---


- No i z mojej strony chyba tyle. Jeśli coś jest niejasne no to pisz
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline