Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2020, 15:16   #25
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Ja to wiem, ale łowca wampirów jest bardzo fajną i mocno wszechstronną klasą, bo do walki ma naprawdę fajne plusy. Chodzi mi bardziej o jakieś nauki, wiedzę itp.
Ale czy inne bojowe go zjadają? Jeśli rozwiniesz go pod te WW i dasz jakiś pancerz, to wcale nie odstaje od nich pod względem walki, tylko tyle że musisz wydać więcej PD, by go rozwinąć w całości
Inaczej ma się sprawa jeśli się dostaje ekwipunek z profesji, i to drugiej, bo wtedy przy rycerzu rzeczywiście wypada blado.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline