Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2020, 08:57   #222
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post

Dziwi mnie za to postępowanie Andrzeja. Wciąż wymienia mnie jako tego drugiego do linczu, ale gdy zlinczujemy pierwszego, nagle obawia się nowy pierwszy. Wczoraj tym pierwszym był Duch Emmericha, ja byłem w rezerwie. Wydawać by się mogło, że dzisiaj jego głos padnie na mnie, ale nie, nagle zagłosował na Korgana. Zupełnie jakby chciał zwrócić na mnie uwagę. Tylko po co?
[/i]
-Bo najwidoczniej nie "czytasz" gry albo na takiego się kreujesz. Powinieneś zginąć dawno temu bo kłamiesz i każdy to wie. Ja nie mam być ochoty zabity przez Błazna na samym końcu gry. Co do Korgana to wątpliwość zasiała wiadomość od trupów gdzie 2 z 3 informacji na pewno nie były prawdziwe. Coś jaśniej wyjaśnić? Bo mam wrażenie, że ciągle piszę to samo, a waszym argumentem jest tylko śmieszkowanie. No to w sumie prawda, że dla mnie nawet jak Miastowy zostanie zlinczowany to nie będę płakać, byleby to nie był Marchewa. Czekam aż ktoś bardziej wiarygodny zabierze głos. Po prostu bądźmy zgodni co do jednego celu.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline