Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2020, 13:08   #411
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar uśmiechnął się - Nie obawiam się Króla Śmierdzieli! Zapewne chce Pan mnie skłonić do przechwałek, które potem będzie Pan mógł sprzedać najgłupszemu z wnuków niegdysiejszego ostatniego władcy wiatru? Bo niby skąd te głupie bliźniaki wiedziałby gdzie mnie szukać? Nie winie Pana biznes to biznes, ale nie będę ułatwiać temu tyranowi polowania... Może im pan sprzedać, że jestem zaznajomiony z jego siostrą, którą zaatakowali jego kretyńscy słudzy bliźniaki, więc w sprawie dyskusji wewnątrz narodu wiatru mam silną pozycje. Jak sam Pan widzi jestem teraz sługą publicznym, więc dalsze ataki na mnie są atakiem na funkcjonariusza służby publicznej i będą traktowane z całą surowością prawa. Mam też inne znajomości w wysokich miejscach ale nie zamierzam się nimi na tą chwilę chwalić ale to "wnuk awatara" ma powody do niepokoju nie ja i tą informacje może mu Pan sprzedać - Po wypowiedzeniu takiego Dictum podszedł do stolika odliczywszy odpowiednią sumę pieniędzy otrzepał dłonie jakby z kurzu lub brudu.

- Dziękuje za pańską współprace - Powiedział tym razem krótko i treściwie. Na usta cisnęły mu się słowa krytyki, lecz powstrzymał się, ponieważ głupotą byłoby palić mosty, które choć zdradliwe mogą się przydać w przyszłości.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-02-2020 o 18:40.
Brilchan jest offline