Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2020, 20:49   #229
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Krasnolud zamyślił się przez chwilę patrząc na swój topór. Czoło swędziało go już od hełmu, którego nie zdejmował od kilku dni. Walka z wrogiem twarzą w twarz była dla niego chlebem powszednim. Wygrywał silniejszy i sprytniejszy. Teraz jednak przyszło mu mierzyć się z czymś co zawsze go odrzucało. Spiskami i kłamstwem. Spanie z kawałem stali pod poduszką nigdy nie należało do najwygodniejszych.

- Hmmm Hmmmpf więc tak to wygląda Kałamarzu? Niewielu nas już zostało. Wystarczy namieszać w głowie jednemu miastowemu, który pogubił się w tym burdelu? Celujemy zawsze w najsłabsze ogniwo co? Widzę, że nawet jak mnie dzisiaj nie zlinczujecie, to do linczu na audytorze i tak nie dojdzie, a jutro wciąż będziecie podgryzać mi kostki małe larwy. Śmiało! Pokażcie co tam macie. A ty Nadredaktorze zanotuj, że Korgan Krwawy Topór głosował na Śmierć Szczurów.

Rincewind, jak tam jesteś to jest jeszcze jakaś nikła nadzieja dla miasta. Może będziesz miał okazję wypowiedzieć zaklęcie i odkupić swoje, albo czyjeś błędy.
 
Dust Mephit jest offline