Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2020, 23:08   #230
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Okaryna Zobacz post
Mushu to, Mushu tamto, Mushu sramto. To było oczywiste, zawsze ktoś czegoś od niego chciał i nawet jak sam nie miał jak czegoś dokonać to gówno z tego. Tak jak z tym starożytnym, kamiennym smokiem co to się rozsypał w pył po jednym pacnieciu w ucho. Same lamusy. Mushu po prostu nie za dużo wiedział i nie mógł nigdy wiedzieć więcej. Miał dwa wybory - albo powtarzać po wszystkich albo w sumie nie robić nic szczególnego.

- Możecie i na mnie głosować jednak ja swój palec wymierzę znowu w Śmierć Szczurów, kręci gościu od samego początku i jak nie jest mafiozą ani błaznem to nie wiem co robi. Ja też może nie do końca wiem i jedyne co mi pozostaje to machanie łapą na jednostki, które wydają mi się podejrzane. Muszę przyznać, że rozdanie kart w tym wypadku nie było dla mnie najłaskawsze - odpowiedział wzruszając małymi ramionkami. Był strażnikiem duchów przodków i sprawował pieczę nad rodem Fa. I tak nie umrze w dosłownym tego słowa znaczeniu! .. Prawda?

-Czyli smoczku poza stwierdzeniem tego co już wiadomo od dłuższego czasu, że Śmierć Szczurów jest podejrzany i prawdopodobnie jest albo błaznem albo Audytorem, nie jesteś w stanie wciąż nic ciekawego na niczyj temat powiedzieć? Czy w ogóle interesuje ciebie rozwikłanie tej gry?

Ale widzę, że idziemy w kierunku linczu na Korganie do czego nie jestem przekonany. Chociaż jak będzie niewinny zawsze możemy poprosić Viconię albo jakiegoś innego kapłana o wskrzeszenie.... mogę wziąć jego ukochany topór na przekonanie.



 
Lord Melkor jest offline