Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2020, 02:27   #235
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 57 - IX.19; pn; ranek

Oki no to dałeś post szybko no to ja też :> Co do terminu myślę, do pt. II.21 czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia:

- Marcus 9/9 RL > s: zdrowy;
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;
- Dziki Kieł 9/9 > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Aria 9/9 RL > s: zdrowy
- Hoffman 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy;
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Will 9/9 RL > s: zdrowy;
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy;

- Morgan 7/7 RL > s: zdrowy
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;

---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +65.45/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:



- Marcus 10 PD za ładne odegranie trudów podróży przez dżunglę.

- Marcus 10 PD za dialog i inicjatywę po przyjździe.



---




Omówienie




- No to przewinąłem do rana. Przez noc nic specjalnego się nie wydarzyło.

- Jest rano czyli parę rzeczy.

- Testów na gojenie ran nie ma bo wszyscy zdążyli się wykurować.

- Z testów na wpływ dżungli wyszło jak rzucaniem monety. Co do Marcusa to tym razem mu się pofarciło więc nie ma żadnych przykrych skutków z mechy.

- Uzupełniłem dawki leku o ten tydzień podróży. Marcus obecnego poranka zużywa ostatnią porcję leku. Więcej nie ma.

- Ale pokułaem na dostępność. Wyszło mi, że co do leków w osadzie Johansena ktoś mógł się chcieć wymienić na 3 dawki. Cena podręcznikowa możesz tutaj wskazać co Marcus wymienia na te leki. No jesli nie no to wtedy obecnego poranka zużywa ostatnią dawkę.

- Dalej nie wiem co z tymi PD-kami. Wspominałeś coś, że chciałbyś sobie rozwinąć. Ale prosiłem byś podał mi tutaj co byś chciał rozwinąć. Ja na razie nic nie zmieniałem w statach w excelowej KP bez tej deklarki. A jej używam do kulania.

- Jeśli chodzi o poranną scenerię no to goraco (-1 do testów) i pochmurno. Unosi się lekka mgła ale ogranicza widzenie gdzieś po ok 100 - 150 m. Więc z bliska niezbyt przeszkadza ale utrudnia orientację w dalszej perspektywie.

- Poza pojazdami Federatów kręci się po okolicy z kilka koni. Nie boją się ludzi więc widocznie są oswojone. Stoi też kilka pojazdów z czego przy jednym się kręcą jacyś ludzie chyba z tego drugiego domu. Inne wydają się puste. Samochodów jakie widać było podczas strzelaniny przy rzece nie widać.

- No i na koniec szef zleca zwiadocom czyli min. Marcusowi, by przed ruszeniem w drogę rozejrzeli się po okolicy.


---


- No i tyle z mojej strony na tą turę Jeśli coś jest niejasne no to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline