Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2020, 13:50   #226
Falvin
 
Falvin's Avatar
 
Reputacja: 1 Falvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Przepraszam Amon, ale po pierwsze piszesz mi rzeczy oczywiste, a po drugie to pytałem Falvina. To on porównuje Heimdalla z mitologii do tego z Avengersów, a Wokulskiego do Geralta, pytam więc jego, żeby poznać jego sposób rozumowania.
Według mnie nie da się oddzielić jednego od drugiego, manipulacja jednym i drugim jest tak samo szkodliwa - jako przykład podałem wynik wyszukiwania grafiki dla hasła "heimdall" (zwróć uwagę: po prostu "heimdall", nie "haimdall avangers", "heimdall marvel" czy coś podobnego), czyli tego jak zaledwie w kilka lat coś rozrywkowego przesłoniło coś realnego. Tak samo za kilka lat dla hasła "slavic myths" wyskoczy Idris Elba albo Mimi Ndiweni.
 
__________________
RPG
Falvin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem