Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2020, 22:16   #93
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ewakuacja z Port Wander poszła całkiem nieźle, wszyscy praktycznie dotarli już na pokład Tempesta. Koteria BG znajduje się na mostku. Myślę, że warto zastanowić się kolektywnie, jaki powinien być Wasz następny krok - zgodnie ze słowami seneszala na czas powrotu do zdrowia kontuzjowanej kapitan odpowiadacie grupowo za bezpieczeństwo okrętu.

Mam też do Was prośbę - chętnie oddałbym w czyjeś ręce Amelię de Vries, ale nie chcę robić tego poprzez standardową rekrutację i przekazywanie postaci nieznanemu kandydatowi. Poprzez odejście Amduat, Corax i Cane'a już się zrobiło spore zamieszanie w grze i chciałbym Wam i sobie zaoszczędzić kolejnych rozterek ryzykując zabawę z kimś, kto po kilku postach stwierdzi, że gra mu nie odpowiada i ją opuści. Stąd właśnie prośba, czy nie moglibyście rozejrzeć się wśród swoich dobrych znajomych graczy i ewentualnie komuś z nich zaproponować tę rolę? Komuś na tyle sprawdzonemu, kto najpierw przyjrzy się sesji i postaci zanim zdecyduje, czy chce do nas dołączyć? Liczę w duchu na to, że macie takich znajomków.

Ja sam poszukam nowego Nawigatora (mam pomysł na podmianę Alecto na nowego przedstawiciela Navis Nobilitae, bo postać Amduat była dość specyficzna i w przeciwieństwie do Amelii mogłoby być trudno znaleźć kogoś chętnego do wzięcia na siebie Alecto wraz z całym bagażem jej trudnego charakteru). No i zwolni się koniec końców rola naczelnego kapłana okrętu, tutaj też gotów jest wprowadzić do gry nowego uczestnika.
 
Ketharian jest offline