Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2020, 23:00   #25
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post

PC death - Tak jak we Wiecznych Wojownikach. XP jest przypisane do gracza, nie do postaci, więc tu brak kary, ale za to całkowity reset ekwipunku no i nowa postać już nie może być tworzona tak całkowicie dowolnie jak teraz, bo mogłoby to wykoślawić grę.

.
I ta prostota mi się chyba bardziej podoba vs ACKS, gdzie ten cały system XP jest trochę dziwaczny...ale sorry za dygresję. Ja dzisiaj już nie mam siły, ale może jutro bym sobie klasycznego pół-orka barbarzyńcę podesłał. Z tym, że jak pisałem nie stoję jakoś super z czasem i gram w kilka gier naraz, więc jak komuś zależy to mogę odstąpić miejsce i zająć ławkę rezerwowych.
 
Lord Melkor jest offline