Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2020, 14:32   #202
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy patrzył jak ostatni z gangsterów pada nieprzytomny na ziemię. Schylił się jeszcze, by wszystkim leżącym uwięzić dłonie lub stopy, tak by mieć pewność, że będą tu nadal, gdy zjawi się policja.

- Chyba czysto - słysząc czyiś głos Tommy w pierwszej chwili się zerwał, ale to był tylko Pantera, więc szybko się uspokoił. - Nie widziałem żadnego ninja, sami miejscowi, a ty?

- Nie - Tommy pokręcił głową. - Kitajce chyba dały sobie spokój. Na to liczyłem - mówiąc jednocześnie zrzucił z siebie zbroję, która rozsypała się na większe lub mniejsze bryły, a te po uderzeniu o ziemię na jeszcze mniejsze. Teraz twarz skrywała mu tylko kominiarka.

Coś jednak nie pasowało mu w zachowaniu domniemanego sojusznika. Gdy Pantera spojrzał w górę, Tommy uczynił to samo, ale niczego nie zobaczył. Tamten musiał mieć jednak lepszy wzrok, bo po chwili powiedział:

- Nie ma potrzeby się chować.

Wtedy też coś wylądowało na ziemi, czego odgłos zmusił chłopaka do zaprzestania wgapiania się w dach sąsiedniego budynku. Gdy opuścił wzrok okazało się, że patrzy na zgrabną kobietę w obcisłym kombinezonie.

- A pani to kto? - spytał.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline