Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2020, 17:34   #38
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
Właśnie zauważyłam, że jeszcze nie głosowałam^^
To w takim razie nie głosuję na Wrocław^^ Nawet nie wiedziałam, że tam dworzec jest jakiś mało przystępny.
Pomyślałam też, że skoro i tak wychodzą takie gry próbujące ułatwiać grę w mafię, to jeżeli ktoś ma ochotę i przyniesie tę nową mafię vandettę to nie mam nic przeciw spróbowaniu. Może to nie tylko odcinanie kuponów od gry towarzyskiej. Zapewne nie tylko grafiki ułatwią sprawę, ale też może są tam jakieś scenariusze z dobrym balansem co ułatwi setup gry^^Jakby nie patrzeć wiele osób, przy tworzeniu mafii posługuje się jakimiś schematami, więc to nic złego.
Nie dziwię się też że gra nie jest specjalnie droga^^ Takie gry szybko się "psują" bo ludziska gubią karty^^ Znacie to pewnie z Avalona^^ "kto nie oddał roli?" i te sprawy^^ Albo karty w fotelu, pod kanapą etc.
 
Imi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem