Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2020, 19:38   #117
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Starzec z uwagą przysłuchiwał się wywodowi Machavelliana, jego brew coraz bardziej unosiła się ukazując zdumienie bądz zaciekawienie aczkolwiek na pewno nie przestrach.

- Ciekawa propozycja ... von Teslau. Bardzo jestem ciekaw jakiż to masz plan na spełnienie swoich obietnic, tym bardziej że widzę jakiej postury jesteś Ty i Twoi ... no właśnie, towarzysze. Myślę że da się zorganizować to o co prosisz, nawet teraz; zbierz swych ludzi i wyjdziemy się przewietrzyć., a ja sobie was obejrzę przy normalnym świetle.

Starzec skinął na jednego meżczyzne stojącego za nim, a ten przyszedł do niego z otwarta księgą. Starzec wyczytał na głos kilka zdań, aczkolwiek język jakim się posługiwał nie był znany nikomu z jeńców. Podczas recytacji reszta mężczyzn w długich szatach przyglądała się bacznie Machavellanowi oraz Gustavowi.

- Dobrze, możemy iść, tylko jeszcze jedna sprawa, nie wiem jak wygląda Twój plan, ale musisz wiedzieć że naszej rozmowie przysłuchuje się kilka osób, poza tymi które tutaj widać. Czy zamierzasz coś z tym zrobić?

Starzec zza poły płaszcza wyjął wysokiej jakości sztylet w metalowej pochwie i chwytając za pokrowiec wyciągnął go w kierunku Machavelliana.

Alonso był bardzo dobrze schowany i siedział cicho jak mysz kościelna, ale i tak miał dziwne przeczucie że ktoś mu się przygląda, chociaz nie widział aby ktokolwiek w ogóle patrzył w jego kierunku.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline