Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2020, 10:36   #241
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Śmierć Szczurów wyszedł z norki jaką przejął po rodzinie szczurów, która zginęła w tragicznym wypadku z pułapką na myszy. Ale skoro już tyle czasu spędził na tym uniwersytecie, równie dobrze mógł się na nim zadomowić, tak by było mu możliwie wygodnie.

- PIP - rzucił, ale odpowiedziała mu cisza. - PIP! - krzyknął i dopiero wtedy, nie wiedzieć kiedy, objawił im się Miodrzekł. - PIP - powtórzył po raz trzeci Śmierć Szczurów, tupiąc ze zniecierpliwienia stópką, a w zasadzie tylną łapką.

- Ech - zaczął tłumaczyć kruk. - Niczego się panowie nie nauczyliście, niczego. Zatem bez owijania w bawełnę, bez powtarzania znów tego samego: Andrzej.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 19-02-2020 o 10:37. Powód: wygląd posta
Col Frost jest offline