Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2020, 17:27   #248
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Proszę bardzo, temat o Władcy Pierścieni jest założony

Lord Melkor, to prawda. Też o tym czytałem i to bardzo dobrze.
Niemniej moim zdaniem zarówno serial jak i wyniki byłyby lepsze, gdyby zaproszono REDów do współpracy. Przykładowo mogliby zapożyczyć modele lokacji, pancerzy, broni, medalionu (wiem, bardziej zgodny z książką jest ten serialowy kapsel na szyi Cavilla ) i tak dalej.

Gdyby Netflix przyłożył się do zadania, zadbał o zgodność wszelkich szczegółów i nawiązał współpracę z CD Projekt RED, to mógłby powstać taki półoficjalny kanon, w którym każde medium uzupełnia świat o kolejne, spójne historie. Coś jak intermedialne "Metro". Jakieś wzajemne nawiązania, mrugnięcia okiem, easter eggi.
W ten sposób można by rozbudować całe uniwersum. Wyobrażacie sobie serial: "Rebelie Falki" albo "Lara i Cregennan". No, może nad tymi tytułami to można by było jeszcze popracować
Niemniej rozumiecie o co chodzi.

Niestety zamiast tego mamy "zwalczające się", rozłączne produkcje. Serial niezgodny z książką, serial niezgodny z grą, Sapkowski obrażony na REDów...

No, ale to tylko moja opinia, że współpraca wyszłaby wszystkim na lepsze. Może mam rację, a może nie. Tego się raczej nie dowiemy
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem