Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2020, 21:48   #11
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- No to jak na moje ciemno blond oko na razie widzę dość porównywalne wyniki między młotkiem i neuro. Przynajmniej tak po wstępnym zainteresowaniu




Cytat:
Byłbym wstępnie zainteresowany trójką, o ile mógłbym zagrać postacią, którą właśnie powołałem do życia w solówce "Caligine" - Latynos mechanik, również samochodowy
- No tego nie mogę Ci obiecać na tą chwilę. Jeśli robię rekrutę do neuro to zwykle podaję pulę pkt i resztę wymogów. Jeśli postać z innej sesji by się wpisywała w te ramy to spoko. Ale jakie by były te ramy no to na tą chwilę jeszcze nie wiem.

- No ale co by nie mówić no to jest pierwszy wstępny koncept co do i sesji i roli postaci na tej sesji czyli neuro i mechanik




Cytat:
Trójka, choć to zależy od konwencji. Rdza bardzo chętnie. Rtęć bardzo chętnie. Stal...pass.
- Ok, przyjmuję do wiadomości. Chociaż mnie zawsze trudno przychodzi takie szufladkowanie. Po prostu czekam na komplet odpisów za BG a potem kulam jeśli trzeba, dopytuję się jeśli coś dla mnie niejasne no i siadam do posta. A pod jaką kto sobie to zakwalifikuje kategorię no to już jej/jego sprawa.



Cytat:
ja 3 bo uwielbiam Det i Neuro
Cytat:
Nie wiem czy znajdę czas, ale Kultyści-Warhammer brzmią kusząco.
- Ok, dzięki za wypowiedzi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem