Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2020, 11:30   #204
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Spoko to może nazwę cię Windykator ? Bo już drugi dług mam u ciebie ten za uratowanie mojej dupy a drugi za pomoc księdzu w kościele św Jerzego- Odpowiedział z uśmiechem Duncan następnie pozbierał się z ziemi i podbiegł do postrzelonego policjanta policjanta.

- Normalnie nie pomagam glinom bo jesteście zębami aparatu władzy ale tym razem starałeś się robić coś dobrego więc głupio by było żebyś się wykrwawił - Powiedział zawiązując pasek od spodni który zdjął glinie wokół postrzelonego ręce miał w rękawiczkach ale i tak wytarł je z krwi o mundur.

- Ja mogę iść! - Odpowiedział Franko jednocześnie przetrzebiając kieszenie najbliższym mafiozom może znajdzie jakąś kasę albo chociaż zapasowe magazynki do spluw ? Mógłby rozrąbać pociski wyciągnąć z nich proch i zrobić bombę! Albo może świece karbidową ?
 
Brilchan jest offline