Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2020, 12:30   #207
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dobra, Dobra, co złego to nie ja jak dla mnie możesz być "Hej Ty!" Bezimienny albo "Ten gościu, co uratował mi dupę" chyba, że masz jakieś inne preferencje? Albo mogę się do ciebie w ogóle nie odzywać, co jest chyba preferencją Wujcia - Odpowiedział Duncan pakując trzy magazynki i 5 setek w banknotach po kieszeniach.

- O piękna Iron, Women jeżeli tylko dacie radę osłaniać mnie przez jakieś 5-10 minut dla rozgrzania głosu to mogę sprawić, że co najmniej kilku z naszych przeciwników sfajda się pod siebie ze strachu na więcej planu z mojej strony nie macie, co liczyć, bo tamta dwójka przegłosowuje wszystkie moje koncepty z wysadzaniem kryjówki wroga albo porywaniem ich szefostwa w odwecie... Był jeszcze koncept żeby ukraść ich dane komputerowe i wydrenować ich z kasy ewentualne dowody podrzucić policji, ale pomysł upadł z powodu braku czasu - Odpowiedział.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-02-2020 o 12:38.
Brilchan jest offline