Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2020, 17:56   #58
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Powtarzam i będę powtarzał, jeżeli nie jesteście czegoś pewni lub zastanawiacie się czy wasza postać może o czymś wiedzieć to pytajcie. Może być tutaj albo na PW. Nigdy nie wiadomo, tak samo z nawet pozornie bezsensownymi pytaniami. Walcie śmiało! W końcu od tego tutaj jestem.

Jeżeli mnie nie tkniecie: "Ej czy ja/moja postać wiem coś o tym czymś?" To mogę łatwo nie wyłapać, że potrzebujecie o czymś informacji. Sam z automatu rzucam na różne testy wiedzy kiedy np. coś badacie itp. ponieważ wasza postać po prostu o czymś myśli i jest to naturalne, że będzie szukała po różnych obszarach swojej wiedzy. Jeżeli jednak nie dacie żadnego znaku to ja też nie wiem do końca jak myśli i działa wasza postać, wszak to Wy nimi kierujecie.
 
Zormar jest offline