Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2020, 21:45   #39
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Fiutki sobie zmierzycie po wyprawie - odezwała się Viktoria - Choć wszyscy wiedzą, że jak to u elfów nie bardzo jest co mierzyć.
- Zachowujecie się jak dzieci -
podsumował ich Malazar. - Zajmijmy się pilnymi sprawami.
Rozłożył mapę na stole. Przedstawiała południowa część królestwa. Wskazał punkt palcem.
- Tutaj znajduje się portal którym wyjdziecie. Nie wiemy w jakim jest stanie i czy nada się do drogi powrotnej. Sardaxie, czy potrafisz używać portalu?
- Jeśli jest na chodzie to nie widzę problemu.
- Dobrze, więcej teraz z tym nie ustalimy
- ciągnął Malazar - Okaże się na miejscu, czy dacie radę wrócić portalem, jeśli nie to jeśli nie to czeka was tygodniowa jazda. Wasz cel jest tu - wskazał kolejny punkt na samym brzegu mapy. - Będziecie musieli znaleźć drogę przez góry, niestety nie zachowały się, żadne mapy tamtych terenów. Ta którą wam dam, pozwoli wam tylko zgrubnie nawigować.
- Na miejscu znajdziecie stara twierdze, w niej znajduje się komnata czasu. Na intruzów czekając różnego rodzaju przeszkody, strażnicy zapewnienie golemy i pułapki. Tu także brak bliższych danych. Gdy już znajdziecie komnatę czasu, odpieczętujecie ja tym berłem. Bez tego, każdy kto do niej wejdzie utknie w spowolnionym czasie jaki tam panuje. mistrz Maxymilian z pewnością wyruszy na pomoc jak tylko usłyszy, że cesarstwo jest w potrzebie.
Zostawiwszy mapę na stole wyprostował się i popatrzył na uczestników wyprawy.
- Zapasami se nie kłopocie, kazałem już wszystko przygotować, żywność, niezbędny ekwipunek potrzebny podczas wyprawy.
 
Mike jest offline