Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2020, 03:51   #85
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Ze swojej strony jestem na nie. Dlaczego? Po pierwsze światotworzenie nie powinno dotykać w bezpośredni sposób postaci innych graczy. Po drugie gdybym chciał grać wrednym i złośliwym ale w gruncie rzeczy szlachetnym elfem to przy takiej historii grałbym drowem. Po trzecie jako członek bigoteryjnej, rasistowskiej i zdradzieckiej rasy nie dokonywałbym w przeszłości szlachetnych czynów i nie pomagałbym innym, tak więc nie byłoby mnie w tym miejscu. Poza tym jak widać z tej historii mój elf pochodzi z linii Wielkich Mistrzów KKK i powinien gardzić innymi rasami w sposób absolutny. Po czwarte same posty shewa92 przedstawiają drowy w klasyczny sposób a nie jako biednych, zdradzonych i uciśnionych na wszelkie sposoby biedaczków. Po piąte gdyby drowy miały mniejszy przyrost naturalny od elfów to teraz armia "bladych" oblegałaby jaskinie, a jako że to rasiści i zdradliwe istoty to ich następnym celem byłoby cesarstwo.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche
Balzamoon jest offline