Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2020, 18:09   #175
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel
Prawda jest taka, że skoro Oozaru mnożył siłę razy 10, a SSJ zdaje się, że razy 3...
Zasadniczo nie przekonuje mnie ten mnożnik, zresztą jakoś przecież udało im się podbić całą planetę saiyan, bo ci przez jakiś czas służyli Friezie. Dopiero potem ten wpadł na pomysł armagedonu. Czyli cała planeta Oozaru nie wystarczyła by obronić się przed jego podbojem, ale jeden SSJ z łatwością go załatwił a drugi SSJ z łatwością zabił. Ale wiadomo jak to u Toriyamy jest z tym liczeniem siły

@Lord Melkor Generalnie każdy saiyanin z frakcji Vegety i Nowego Imperium przeszedł odpowiednie szkolenie i w formie Oozaru zachowuje świadomość. Chodziło mi o to, że nie ma wpływu na to kiedy się w niego zmienia. To umie tylko Vegeta swoją techniką, której w anime użył podczas swojej pierwszej walki z Goku.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 21-02-2020 o 18:13.
Col Frost jest offline