Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2020, 23:18   #302
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Swoją drogą Melkor piszesz, że byś zaufał Śmierci a Nami napisała, że byłbyś kolejny do odstrzału Tak no może i Mafia by wygrała na sojuszu ze Śmiercią, ale Melkor i Hen by byli kaput raczej przez nią, a nie miałem już umiejki atakującej bo zamieniłem ją na Bibliotekarza.
Jakbym miała zabić Melkora to drugiej/trzeciej nocy. Nie żył by na tyle długo aby decydować o czymkolwiek. Nie zabiłam go bo wiedziałam ze potrzebuje mafii żywej. Nic mi nie szło. Wszystko było źle. Hen tez był mi mafia dość szybko, a co śmieszniejsze to sprzedał travellera tym ciągłym powtarzaniem „jeśli żyje dłużej niż 3 noce to jest z mafii”. Jesu jakie to było słabe bronienie kolegi d: Na szczęście nie byłam z miasta i miałam wywalone. Wolałabym gdy żyliscie. A na sam koniec, cóż... Albo sojusz z mafia albo przegrywam. Nie miałam wyboru. Dlatego dobrze wam tak że przegraliście

Na docu próba udawania mnie była tak słaba że pękałam ze śmiechu. Tzn, serio było to śmieszne. Pewnie Rewik nie udostępnił w jaki sposób rozmawiałam z Herbatką, ale cholernie mnie nie doceniacie. Albo nie wiem co no ale Serio ktokolwiek myślał że jestem debilem i bym tak pisała? Nie musicie odpowiadać.
Z tym że na pewno będę chciała zabić Szymona to tez słabe myślenie. Nie bardzo rozumiem dlaczego bym miała? Nie pytam za kogo wy mnie macie. Bo widzę.

Co do tej umiejki trav, na która się na działes - myślałam tak samo jak ty. Że ona zastępuje umiejke jednorazowa a nie ze tracisz wszystko mafijne ma rzecz tego. A skoro wszyscy procz mg coś zrozumieli tak samo, to... Tak samo jak z tym błaznem ze mógł na siebie używać. Dżizas, chłopakom na docu powiedziałeś a Błaznowi nie?? Trochę nie fair. Przecież gdyby miał świadomość to by użył bo na koniec gry to aż logiczne :/
Dobra, nie chce mi się więcej z komórki. Może w innym poście się nachwale d: Bo przyznam że wiele osób bardzo fajnie grało. I mam na myśli miastowych. Mi się podobało.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 22-02-2020 o 05:43.
Nami jest offline