Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 08:49   #304
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
No a teraz pozostaje poczucie bycia głupim. I żal do siebie. Już lepiej by było że nie ma luki a jest niepisana zasada, że nie można. Nie wiem jak ty byś się czuł gdybys dostał nagle w twarz info, że mogłeś wygrać wykorzystując luki, zamiast stwierdzić „no nie można było tylko zapomniałem napisać”. Ja na miejscu błazna czułabym się bardzo długo bardzo źle. I jeszcze po grze mi GRACZ mówi, że coś mogłam. Brzmi jakby on sam na to wpadł... to już wgl dobija. Że ktoś na to wpadł a ty sam nie.
Na szczęście czytałam całego doca mafii i wiem, że nikt na to nie wpadł. Można taką wiedzą kogoś pocieszyć, że nie był głąbem. Ale i tak wewnętrzny żal pozostaje że uciekł ci free win. Także... no właśnie.

Niestety w pisaniu zasad ciężko wszystko przewidzieć. Co tez jest frustrujace gdy jesteś mg. Twoja zasady były ogolnie bardzo ładne i czytelne. Chyba najlepiej rozpisane ze wszystkich. Masz jakąś pedantyczną moc albo nie wiem, ale serio byłam w szoku kunsztu. Piękno samo w sobie. Spis doskonały. Zdradź na jakiej podstawie to rozplanowanie masz magistra i wiesz jak pisać „zasady dla debili”? tak jak u mnie w robocie jest nauka pisania tutorialu do gry dla mądrych inaczej :P wciąż bym nie umiała takiej rozpiski zrobić. Pełen szacun.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 22-02-2020 o 09:07.
Nami jest offline