Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 09:38   #307
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
A jeśli na prawdę cię to interesuje to...

Moja główna zasada jest taka, by dawać jak najmniej zbędnych informacji i stosować jak najkrótsze zdania. Jeśli coś się powtarza wielokrotnie, wolę utworzyć "słowo-klucz" i później do niego się odwoływać. Należy całkowicie rozdzielić część mechaniczną od fabularnej.

Potem jeśli coś można w innym miejscu zastąpić wyjaśnionym już słowem-kluczem lekko tylko modyfikując to to robię i upraszczam kolejne elementy.

Druga zasada to analiza tego co się napisało pod kątem jak można to inaczej zrozumieć i szukanie niedopowiedzeń. Tutaj mi pomogliście udzielając się na początku w komentarzach oraz Lord Melkor i Traveller na dokumencie.

Samemu raczej ciężko to zrobić, choć sam też w ten sposób sporo błędów znalazłem. Wcielasz się w rolę małego trolla, co chce zepsuć grę. Na przykład na początku nie było ograniczenia, że rola, której umiejętności przejmuje Audytor musi pochodzić z miasta. Wyobraź sobie co by było, gdyby Traveller przejął umiejętności Śmierci albo Pana Herbatki.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 22-02-2020 o 09:52.
Rewik jest offline