Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 09:41   #1
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Thumbs up [Kantyna] Blastery I Kredyty 2

Witam Was wszystkich Moi Drodzy

Nie sądziłem, że zaczniemy z kontynuacją tak szybko, ale Was entuzjazm mnie nakręcił.

Do załogi dołączy Pan Elf , z którym trochę już grałem. Proponuje się przedstawić.

Mam już nawet statek, koreliańśki YT-1760 mogę sam wymyślić nazwę lub razem jakąś uzgodnicie. Będzie to mniejsza, ale cholernie szybka (spójrzcie na te mocarne silniki) i zwrotniejsza fregata do której zostanie wpakowane wiele modyfikacji np. 2 ciężkie działka laserowe i dwa mniejsze, ale szybkostrzelne, po 12 pocisków wstrząsowych na stronę i ulepszone tarcze energetyczne (plus dopalacze wciskające w fotel). Tym razem Wasz statek flagowy nie ma tak łatwo zdechnąć


Co do fabuły są dwie opcje. SID kontaktuje się z Draugiem, który to SID egzystuje w sieci Tkacza Sieci i tu dwie opcje:

1. SID jest już z Wami na fregacie i statek posiada Moduł CPU SI.

2. W prologu będziecie musieli zdobyć moduł od organizacji przestępczej Twi'Leków.

Dodatkowo jak pobieżnie rozmawiałem z Marrrtem RA-7 zastąpi mam nadzieję równie błyskotliwy droid zabójca. Bo tak- chcę by satysfakcjonującej walki w tej części było więcej.

A co do planety startowej. Myślę na Nipponią (ta Japonia), wyspiarską planetą z trzema księżycami o klimacie monsunowym zamieszkaną głównie przez Twi'Leków i rządząną przez trzy rodziny Yagguzy.

Powiedzcie co sądzicie i wyraźcie Wasza 4 gotowość, ustalimy co i jak, dacie propozycje i przed marcem jeszcze wystrartujemy.

Buzaki
 
Pinn jest offline