Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 10:34   #309
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Nie uznaję czegoś takiego jak niepisane zasady.

Chciałbym, żeby ta i kolejne mafie ich nie miały, bo co to za gra w której "stara" gwardia zna jakieś misterne zasady, a nowi gracze patrzą na nich z rozdziawiona gębą i nie wiedzą o co chodzi. Daleko szukać nie muszę - jak grałem Jakubem Wędrowyczem (moja 3 mafia) nie wiedziałem, że jest taka zasada, że SK musi zabić wszystkich miastowych, a nie tylko dotrwać do końca gry (co dla mnie równało się eliminacja miastowych lub mafijnych). Gry mi to nie zepsuło, ale mogło.

Dlatego gdyby Col powiedział "używam swoją umiejętność na siebie/ głosuję na siebie", nie pozostałoby mi nic innego jak uznać ten głos i pogratulować, że zauważył coś co przeszło przez sito twórcy zasad i jeszcze kilku innych doświadczonych graczy/MG. A tak cieszę się, że nie zauważył :P
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 22-02-2020 o 10:37.
Rewik jest offline