Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 14:14   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak mamy się ukrywać to zawsze można wsiąść Malala tylko nie wiem czy on dalej jest w kanonie XD Kultyści ścigający innych kultystów XD Byłoby zabawnie
- Całkiem możliwe, że byłoby zabawnie. Ale wolę prostotę, zwłaszcza jak mam to prowadzić


---


- Oki, to widzę, ze na Aralsk raczej chętnych nie będzie. Pozostałe dwie opcje to tak pół na pół ale wstępne zainteresowanie jest. W takim razie nieco teraz chciałbym się rozeznać dokładniej co do tych dwóch opcji. Czyli w której sesji kto by chciał grać jaką postacią? No i co by chciał robić taką postacią w takiej wybranej sesji. Takie głosy by mi pomogły tabelkować na co położyć ciężar jak nie w sesji to chociaż w rekrucie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem