Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 19:25   #15
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Co do tematu z materiałami, to może być. Ale może też być gdoc do którego mielibyśmy dostęp tylko z wyświetlaniem, albo z komentowaniem ewentualnie. Nie wiem co obsługa na kolejny temat w dziale. Gdoc daje dodatkowe opcje posortowania wszystkiego pod stosownymi „linkami” funkcją spis treści i formatowanie gdoca jest łatwiejsze niż postów.

Co do słowniczka, to owszem przydałby się. W zależności jaką metodę wybierzesz to albo jako pierwszy post w nowym temacie, albo jako pierwszy rozdział gdoca z materiałami.

Co do wirtualnych konstruktów... to nie zawsze jest takie oczywiste gdy jest się wewnątrz (patrz: wstawka z historii Kenzo).

EDIT:
Pojawiło się kilka kwestii od wczoraj:
  • Masz już uprawnienia do naszego gdoca zapoznawczej PeeWee po sugestii Nana.
  • Mike zakładam, że to co wstawiłeś będzie naszą docelową długością postów. Teraz tylko szalejemy z większymi formami, bo jest jeszcze na to czas.
  • Kenzo oczywiście pomoże Lenemu z virtualem. W końcu jest weteranem wojen... cybernetycznych. Możesz rzucać z moich stat, cracking 4, virtual 4.
  • Mam cichą nadzieje, że Percepcja Kenzo coś da w takim miejscu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 23-02-2020 o 06:41.
Mi Raaz jest offline