Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 19:31   #5
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Nie ma problemu, w ostatnich paru dniach nieco mnie przygniotły obowiązki życia codziennego. Jeśli o płynny bieg fabuły idzie, o ile nie przewidujesz nagłej zasadzki mutantów albo deszczu meteorytów, możesz myślę spokojnie przeskoczyć do opisem do wspólnego posiłku z Tylerem (Hector poczęstuje go jedną ze swoich konserw, ale jak facet się będzie upierał przy tuczeniu gościa świeżą wołowinką, Garcia nie będzie się zbyt długo wzbraniał).

Co do ewentualnej konwersacji, na początek monter będzie chciał dyplomatycznie wypytać o samą miejscowość, jej rezydentów, potencjalne zlecenia, ciekawostki z okolicy. Jeśli MG ma ochotę, może sam ułożyć taką scenkę konwersacyjną - nie jestem graczem uczulonym na autopilota, nie przeszkadza mi, jeśli Mistrz Gry używa mojej postaci w scenach neutralnych dla jej zdrowia i życia wkładając BG w usta jakieś dialogi.
 
Ketharian jest offline