Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 19:44   #103
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przez ostatnie dwa dni miałem nieco roboty na głowie, dlatego akcja w topiku przycichła, ale bez obaw, zaraz popędzimy dalej. Dwa ostatnio opublikowane posty - jeden mojego autorstwa z Nawigatorką w roli głównej, drugi dzieła Aiko - powiązane były z testami Psyniscience obu bohaterek. Test Psyniscience to wykorzystanie charakterystycznego dla psioników szóstego zmysłu, który pozwala wyczuwać w bezpośrednim otoczeniu mentata zjawiska nadnaturalne: aurę po aktywności psionicznej, obecność demonów, rozdarcia Zasłony, etc.

Jutro przygotuję w naszym wspólnym grupowym doku wstęp w postaci oświadczenia Alecto na temat tego, co wyczuła (uzyskałem dla niej co najmniej dwa sukcesy w teście). Potem będziemy wspólnie rozpisywali całą tę scenę, kończąc ją podjęciem bardzo ważnej decyzji.
 
Ketharian jest teraz online