Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 21:24   #7
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Głowa dowódcza jest czymś, czego nie zna praktycznie nikt poza Światem Harlana. Nawet na samej planecie mało kto zna tych ludzi. Głowy dowódcze w zasadzie nie należą już do społeczeństwa. Implanty ich odczłowieczają. Głowa dowódcza jest pół maszyną. Implant daje niezmierzony wymiar percepcji. Coś, czego człowiek nie zrozumie. Bo jak inaczej wyjaśnić, że nagle słyszy się i rozumie sygnały bezprzewodowe. Nagle słyszy się wszystkie maszyny. Tego brakowało Krukovowi.

Tego namiastką była AVka. Zespolenie zmysłów z czujnikami auta dawało poczucie wolności. C prezentowała zebrane informacje z zakresu monitoringu satelitarnego, o które prosił. Nie przeszkadzała mu jej ruda czupryna na ONI. Jego percepcja sięgała daleko poza ludzką. Czujniki auta były dla niego niczym oczy i uszy. Riggerski implant jednak był tylko namiastką „dowódczych włosów” jakie zginęły na NewHok z jego poprzednią powłoką.

Gdy już dotknęli drogi Krukov czekał kilka chwil. Żal było mu zerwać połączenie z maszyną. Ale nie wysłali go tutaj, żeby się bawić. Wysiadł i ruszył do magazynu.

- C proszę zajmij się analizą tego satelitarnego monitoringu. Zobacz czy możesz wydostać jakieś nagrania twarzy kierowcy i pasażera tego vana.

Kenzo wszedł do środka zostawiając drona w rękach Lenego. Postanowił zaufać swoim zmysłom. Włożył ręce do kieszeni płaszcza i ruszył zwiedzać. Zapach odchodów i uryny. Cóż miałby tu robić CEO międzyplanetarnej korporacji? Ano nic. Prawdopodobnie nie zginął tutaj. Czy przyleciał taksówką?

- Czy możecie nam podesłać biling jego czipu płatniczego? Jeżeli płacił za taksówkę, to będziemy mieć tę informację.

Potem przyklęknął przy miejscu w którym znaleziono zwłoki. Rozejrzał się dookoła.

- Leny, potrzebujesz pomocy przy wirtualu?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline