Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 06:35   #416
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 43 - 2519.VIII.13; popołudnie

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. II.27. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0); (215 PD);
Karl 13/14; draśnięty (0); (235 PD);
Tladin 11/15; ranny (-10); (180 PD);


---



BN:

Dieter 12/12; zdrowy (0)
Manfred 12/12; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)???
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 13/15; draśnięty (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy

---



Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Gabrielle 95 pkt / wydane: 5 pkt. ("Kogut")
- Karl 95 pkt / wydane: 110 pkt. (Grtechen z "Wideł i Cepa", muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3, koło wozu)
- Tladin 10 pkt / wydane: 95 pkt. (na krasiów i większość kuca 2, koło wozu)


- Pasza: 20 porcji (VIII.16 -10 p)


PD




- Karl 10 PD za ładnie odegraną wojskową etykietę w rozmowie z oficerem.

- Karl 10 PD za złożenie raportu oficerowi.



Omówienie




- Co do Karla po złożeniu raportu jest wypłacona obiecana nagroda czyli 5 PZ. No i bonus 5 PZ za raport z głębi miasta. Czyli przyrost 85>95 PZ.

- Co do leczenia to pokulałem w poprzedniej turze ale przekleję i tutaj. Tladinowi wróciły 3 HP (8/15>11/15). Chociaż to nadal ten sam przedział na rany więc mod dalej jest -10 do testów. Czyli jest to trochę uciążliwe. Karlowi wróciły 4 HP (9/14>13/14). No czyli z mechy jest trochę draśnięty ale mod za to nie ma.

- Do południa Ragnis i Uwe nie wracają.

- Południowa rozmowa z oficerem jest dość krótka. Wygląda na to, że zwiadowcy zostali rozdysponowani pomiędzy czołowymi oddziałami jedni do jednej drudzy do drugiej bramy.

- Karl i Tladin zostają przydzieleni do kompani setnika Nucci. Setnik mówi z wyraźnym obcym akcentem i wygląda jak zawodowy zakapior. Ów pacierz na spakowanie się i dotarcie do sadu to powiedzmy, że w sam raz aby wrócić do wozów i przygotować się do drogi.

- Z mechy to podobnie jak przed nocną wycieczką czyli chciałbym wiedzieć co kto bierze. Karl jak chce może zabrać swoich ludzi albo i nie.

- Generalnie cały obóz szykuje się do tego apelu, mszy i wymarszu.


---




- I to chyba tyle z mojej strony. Jak coś to piszcie i pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline