Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 08:56   #318
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami
Tak samo jak z tym błaznem ze mógł na siebie używać. Dżizas, chłopakom na docu powiedziałeś a Błaznowi nie?? Trochę nie fair. Przecież gdyby miał świadomość to by użył bo na koniec gry to aż logiczne :/
I jak tu nie kochać dziewczyny, która z takim zaangażowaniem staje w twojej obronie? Ja się nie będę powstrzymywał

Cytat:
Napisał Rewik
Mozna sie spierac czy nie powinienem powiedziec Col'owi, ale to juz byla koncowka gry jak sobiebuswiadomilem ze jest tam taka luka. Jak bys sie czuła gdybys wygrała tylko dlatego ze mg napisal ci uzyj umiejki i zaglosuj na siebie to wygrasz, bo jest taka luka w zasadach.
A tak miał szansę samemu na to wpasc, bo to mozna bylo wyczytac w zasadach i to by było dobre, niespodziewane i sprytne wiec i wygrana uzasadniona
O to, że tego nie zauważyłem mam pretensje tylko do samego siebie, żeby było jasne. Ale to, że powiedziałeś chłopakom na docu mafijnym (zaznaczam, że nie wiem w jakim kontekście, bo nie chciało mi się przedzierać przez prawie 40 stron ) wpłynęło na rozgrywkę, bo właśnie dzięki tej wiedzy Melkor wycofał w ostatniej chwili głos na mnie. A przynajmniej tak go zrozumiałem. Dlatego nie to, że mi nie powiedziałeś jest problemem, tylko że powiedziałeś komuś innemu. Chyba że ten ktoś spytał "czy błazen może głosować na samego siebie", wtedy problemu nie ma
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline