Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 12:15   #242
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Uzupełniłem dawki leku o ten tydzień podróży. Marcus obecnego poranka zużywa ostatnią porcję leku. Więcej nie ma.

- Ale pokułaem na dostępność. Wyszło mi, że co do leków w osadzie Johansena ktoś mógł się chcieć wymienić na 3 dawki. Cena podręcznikowa możesz tutaj wskazać co Marcus wymienia na te leki. No jesli nie no to wtedy obecnego poranka zużywa ostatnią dawkę.

- Dalej nie wiem co z tymi PD-kami. Wspominałeś coś, że chciałbyś sobie rozwinąć. Ale prosiłem byś podał mi tutaj co byś chciał rozwinąć. Ja na razie nic nie zmieniałem w statach w excelowej KP bez tej d

Tego dotyczył się mój txt odnośnie topicu.

Co do skilla to istotnie, nie używałem w turlaniu, choć wydawać się mogło, że przydatne są testy tego do zapamiętania drogi jakby się miało zgubić. Ale ok. Teraz myślę chyba w tej mgle się dopiero pewnie przyda > .
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline