Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 17:59   #177
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest post. Termin tradycyjnie do soboty włącznie, czyli do 29.02.

@Bardiel
- Żołnierze korpusu okupacyjnego wyraźnie mają ochotę zobaczyć czyjąś śmierć. Pewnie nie zrobi im to większej różnicy, może nawet się ucieszą, gdyby prócz arcozjanina zginęli też nobrazianie.
- Wyjść jest kilka: zastraszanie, dyplomacja, walka, może coś jeszcze. Zere'el może nawet odlecieć, ale będzie musiał zostawić na pastwę losu Marabala i Kliona. Co byś nie wybrał (z wyjątkiem ostatniej opcji) opisz to na docu, bo doprowadzi to albo do walki, albo dialogu (albo jednego i drugiego ).

@Lord Melkor
- System obronny okazał się sprawny, a przynajmniej jego część dźwiękowa. Jak z resztą, nie wiadomo. W każdym razie możliwe jest pojawienie się za chwilę większej liczby robotów strażniczych. Pozostało niewiele czasu na decyzję co robić (oczywiście czekać bezczynnie to też jakiś wybór ).
- Jeśli chcesz możesz pokrótce opisać swój plan na docu. Jeśli doprowadziłby on do walki, możemy ją od razu rozegrać.

@Mike
- Nie wiem czy przegapiłem Twoją informację o tym, że zacząłeś coś na docu. W każdym razie przepraszam. Raczej nie zaglądam na doca jeśli nie wiem, że jestem na nim potrzebny. Na szczęście znów postarałeś się o deklarację, więc wrzuciłem i pociągnąłem fabułę dalej.
- Teraz pora decydować w jaki sposób, od jakiej strony i kiedy dokładnie dostać się na teren szkoły.

Pozdrawiam
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 23-02-2020 o 18:02.
Col Frost jest offline