Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 21:01   #657
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Kompletnie nie wiem gdzie jest Mervin
Wydawało mi się, że schodził na dół, więc nie wiem jak widział uderzenie w latarnie.
- Tak metagrowo to Mervin jest na siąsiednim peronie. Tym co przylega do budynku stacji. A furgonetka jest na środkowym peronie. Mervin w ostatniej turze zawrócił by skitrać się i poczekać na rozwój wypadków. Nie wracał na schody/do stacji. A będąc na powierzchni mógł obserwować jak furgonetka uderza w lampę. Z perspektywy Mariana nie pisałem otoczenia bo scena była z punktu widzenia tuż po wypadku jak Polak dochodzi do siebie. Jeśli Mervin w tej turze pokaże się, podbiegnie do samochodu czy coś w ten deseń wtedy Marian powinien go dostrzec.



Cytat:
Szkoda dziewczyny Cziterze. Szkoda dziewczyny!
- No szczerze mówiąc to mnie też.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline