Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 21:05   #17
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Pani Smith uśmiechnęła się trochę szerzej:
-Lubię takich jak ty, ale zaraz będzie ciemno, a ja mam tylko jedną lampę. W godzinę się tym nie uwiniesz. Zostaw to, prześpij się, jutro rano zajmiesz się drewnem i naprawisz samochód. Tyler, ile mówiłeś o czasie na drewno? Cztery godziny?
-Góra sześć- Tyler nawet się nie zastanawiał - a Jackie ma rację, dziś to już nie robota. Tak silnej mgły to dawno tu nie było.
-Więc Hector, 5 godzin na drewno - Jackie widocznie już postanowiła - to wszystko co masz? - ruchem głowy wskazała na zrolowany śpiwór pod pachą.

- To ja lecę, wpadnę jutro rano - Tyler odmeldował się ruchem ręki i po dwóch schodkach zszedł z ganku. Po chwili znikł we mgle.
-Do widzenia Tyler - odparła jeszcze Jackie - Hector, jakim samochodem jeździsz?
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 26-07-2021 o 23:31.
JohnyTRS jest offline