Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 22:30   #243
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 59 - IX.19; pn; zmierzch

Oki no to dałeś post szybko no to ja też :> Co do terminu myślę, do pt. II.28 czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia:

- Marcus 9/9 RL > s: zdrowy; zakasłany (-1)
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;
- Dziki Kieł 9/9 > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Aria 9/9 RL > s: zdrowy
- Hoffman 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy;
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Will 9/9 RL > s: zdrowy;
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1); zakasłany (-1)
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy;

- Morgan 7/7 RL > s: zdrowy
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;

---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +62.15/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:



- Marcus 5 PD za decyzyjność i fabularny opis.

- Marcus 10 PD za historyjkę noża.


---



Omówienie


- No to minął kwadrans czy dwa na łażeniu przez zalaną woda osadę. Wody stopniowo jest coraz więcej więc tak mniej więcej od połowy łydki na poczatku do połowy uda pod koniec.

- Mgły też się robi coraz więcej. Od ok 100 - 150 m na początku do ok 25 - 50 m pod koniec.

- W końcu Marcus i Jeff docierają do łagodnego pagórka który po wdrapaniu okazuje się jakimś nasypem. Idąc jego górą doszli do jakiegoś dawnego leja który go rozpołowił.

- Na dole, przy brzegu leja widać jakieś ciężkie koleiny.

- Powietrze stopniowo robi się coraz bardziej drażniące. Drapie w gardło, oczy łzawią, kaszel, prychanie itd. Robi się coraz trudniejsze do swobodnego przebywania. Z mechy to mod -1 za załzawienie.


---

- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jeśli coś jest niejasne no to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline