Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 22:36   #584
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Lubię Luthera i nie chcę się z nim przedwcześnie żegnać. Tym bardziej, że mnie nurtują te stwory przez które Nawojka nie żyje, Boguśka posiądnięta, a Światko opętany.

Sęk w tym, że ta narada to śmich na sali wyszedł i echa tego śmichu nadal pobrzmiewają i tworzą takie potworki jak powstały właśnie Światosław Schrodingera.

Propozycja MG jest bardzo dobra, że się chłopi za łby wzięli i niczego nie ustalili. To typowe i łatwo to sobie wyobrazić. Zabrakło jednak kropki nad i. Czyli podsumowania. Choćby decyzją BNa takiego jak Arnika. Bo podporządkowując gro motywacji Luthera temu jaki los spotka Światka, nie mam pojęcia co miałbym napisać, bo i nie wiem co się ze Światkiem dzieje. Więzień Grolschów <sic!>? Wrócił do domu? Więzień Eugeniusza? A może wydany Ottonowi? Jakieś niezdecydowane pomysłu padają w komentarzach... w docu też coś tam idzie, ale końca nie widać.

Dlatego odpowiadając na pytanie:
Mam dość obecnej formuły, ale chcę grać dalej.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline