Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2020, 22:46   #422
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Prawdę mówiąc to nie bardzo sobie wyobrażam, by szlachtę brano do poboru, ale nie będę się spierać
- Prawdę mówiąc to szlachta jako wywodzącą się z rycerstwa warstwę po prostu ciążył na niej obowiązek obrony ziemi i poddanych. Czyli na rozesłane wici taki rycerz czy szlachcic sam powinien się stawić aby wypełnić swoje zobowiązania wobec wasala i poddanych. To tak jak ja to czytam a'la realia historyczne

- A co do sytuacji w sesji to zostaliście zaciągnięci w szeregi armii w chwili zarekwirowania wozów wraz z obsadami. Co do statusu Karla jako osoby szlachetnie urodzonej powiedzmy, że jest mocno dyskusyjny. Choćby z tego względu, że nie służy konno co jest niejako przypisane szlachetnie urodzonym. A dwa to kwestia Rangi. No co do Rang chyba widać jak się ma 1 czy 2 w skali 1 - 15. Gdzie w realiach codziennych dość trudno spotkać kogoś kto ma Rangę 10+. Ktoś kto zazwyczaj ma się za szlachcica/rycerza zazwyczaj nie schodzi poniżej 7 Rangi. Więc w kontaktach społecznych te Rangi mają dość istotne znaczenie.

- Jeżeli jednak BG mają inne plany niż wesprzeć imperialną armię w odbiciu imperialnego miasta no to macie scenę rozmowy z oficerem i możecie mu przedłożyć odpowiednie argumenty. Po to między innymi zastopowałem akcję w tym momencie by nie było pretensji, że BG nie mieli nic do gadania w tym temacie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline