Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2020, 07:31   #49
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ja oczywiście biorę okolice Warszawy pod uwagę. Trzeba po prostu będzie rozpisać dojazd dla osób poruszających się pociągami ew.kto potrzebuje podwózki i wszystko jest wykonalne. Wiesz Nami teoretycznie istnieje też możliwość hotelu/motelu z windą i udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Czemu to ciekawa opcja? No temu, że fajnie jest wpleść jakieś zwiedzanie jednego dnia + bliskość sklepów.

Wrzesień jest poza sezonem, więc ceny noclegów też zwykle są niższe. Mi chyba cały wrzesień pasuje, co do dokładnego weekendu no to trzeba będzie znaleźć jakiś wspólny. Jeśli Warszawa będzie pewna to można będzie już dawać propozycje dokładnego miejsca, sam niedługo czegoś poszukam. Napiszę jeszcze pw osobom, które ostatnio się nie udzielają w Mafii by zobaczyły ten temat.

edit. Sun jak się ma sprawa z Okaryną? Bo zaznaczyła tylko Toruń.
edit2. Nami rozumiem, że weźmiesz też męża? Może jacyś znajomi z okolic Warszawy też by mieli ochotę?
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 25-02-2020 o 07:51.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem