Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2007, 15:13   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[Komentarze-WoW] Tajemnice z głębii

Witam i zapraszam do komentowania.

Na początku wyjaśnię może jak będziemy grać, żeby dało to podobny efekt jak rzuty kośćmi.
Pod koniec każdego zdania, jakie napiszecie w temacie sesji, w którym robicie coś co „uda się lub nie uda się”, należy w nawiasie napisać cyfrę od 1 do 9.
Na przykład: „Wykonuję mieczem cięcie celując w ramię przeciwnika (4).”
Wtedy ja sprawdzam wartość tej cyfry w jednej z moich „list”, a wartości są trzy: Udało się / ledwo się udało / nie udało się.
Każda cyfra ma równą szansę na „wylosowanie” każdej z trzech wartości (33,3%), więc nie ma to większego znaczenia którą wybierzecie.
Oczywiście teraz będą do tego pytania i uwagi, bo jeszcze mi się nie zdarzyło coś tak wyjaśnić, żeby wszyscy zrozumieli. Mam nadzieję, że ten system grania wam się spodoba.
 
Gettor jest offline