Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2020, 16:37   #12
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy się dostanę, ale zawsze marzyła mi się sesja do 20 poziomu lub w ogóle do jakiegoś wyższego poziomu niż awans o góra dwa levele. Dlatego też zgłaszam chęć uczestnictwa i zaczynam pracować nad postacią.
Jeśli dobrze widziałem są już zgłoszone: wojownik a'la mnich, zaklinaczka/magiczka oraz mag bojowy. Jako, że mój preferowany wojownik jest już zajęty chętnie zagrałbym klasą, która by się dobrze dopasowała do reszty drużyny. Przecież od tego właśnie jest RPG, żeby próbować wcielać się w inne postacie za każdym razem. Drużyna się zna dlatego zakładam, że dobrali się tak, aby wzajemnie się uzupełniać. Może łowca - zawsze chciałem spróbować tej klasy. Może macie jakieś inne sugestie?
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline