Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2020, 09:27   #53
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Po co mi mąż? Po co w ogóle o nim wspominasz, co mi grunty pod znajomości psujesz?
Jest wolnym człowiekiem i sam zadecyduje, czy chce iść.
Znajomi? Jacy znajomi? Ja nie posiadam znajomych, mnie nikt nie lubi
Bo jest jednym ze stałych "mafijnych graczy" i obiecał mi piwo?:P No to w każdym razie będzie musiał się zadeklarować wcześniej jeśli nie będziesz/iecie planowali powrotu do domu na noc. Co do reszty to tak, tak a świstak siedzi i klepie zbroje.

Okaryna chyba sam wolałbym Toruń fakt, ale rozumiem, że chodzi też o to żeby poszerzać grono osób no i opcja z Warszawą póki co wygrywa. Jasne, myślałem nad czymś co posiada świetlicę/salę konferencyjną tak jak wtedy żeby się wszyscy mogli pomieścić oraz rozejść jak ktoś chce odpocząć, a przy tym by ceny nas nie wykończyły. No zacznę niedługo szukać, jeśli komuś się chce to także może :P

Póki co znalazłem coś takiego w samej Warszawie:
https://www.hotelaramis.pl

Mają udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking strzeżony, możliwość wzięcia zwierząt, tanie śniadania jakby ktoś chciał, pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wifi + tv i sale konferencyjną. Z tego co widzę są jeszcze możliwe jakieś rabaty. No i lokalizacja też zdaje się nie najgorsza.
Pokoje za dobę od nawet 113 zł wg. booking.com
Minus tego obiektu jest taki, że trzeba by rezerwacje raczej ze sporym wyprzedzeniem robić bo takich cen chyba nie ma w Warszawie, coś o podobnym standardzie to będzie już min. ok 180 zł za dobę.

Druga opcja i z tego co widzę coś podobnie do tego co było w Toruniu:
Kemping Motel WOK **** - pole namiotowe, pokoje hotelowe, caravaning
Ceny niestety, aż tak dobre jak w opcji wyżej, czy odnośnie tego co było w Toruniu nie są, ale tragedii jakiejś w porównaniu do reszty też nie ma.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 26-02-2020 o 10:12.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem