Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2020, 11:06   #4
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Nowy statek, nowe życie. Fregata typu YT-1760 była znacznie większa, niż Templar. Tylko nazwa mu nie leżała, jakoś tak dennie brzmiąca. Stella? Błagam. To nawet postrach nie budzi w rasach całej galaktyki. To brzmi jakby konik na biegunach atakował szturmowca za pomocą noża. No, ale będzie się musiał przyzwyczaić. Rudy mężczyzna już nie odczuwał żadnych bólów głowy i słów Sitha. Co go opętało by zabijać Ansę i dołączyć jako jego prawa ręka? Tego nie wiedział. Na szczęście ucichło i mógł wrócić do domu z uśmiechem na twarzy. Fotele były bardzo wygodne, ale pozycja względem środka 'Stelli' jakoś trochę dziwnie się czuł, bo podczas lądowań, będzie musiał brać korektę na układ statku, by nie zahaczyć o obiekty na danej planecie. Śmierć Ansy trochę wstrząsnęła Kelsanem, lubił tą dziewczynę mimo pierwszego dnia jak się pojawiła. Najbardziej brakuje mu chodzącego futra, czyli Katykama. Badlacka nawet nie żałuje. Słabo się znali, a już po pierwszym spotkaniu się nie polubili. Nipponia, mało wiedział o tej planecie. Jedynie pogłoski, że mieszkają tu Twi'lekanie. Jednak, gdy sam ujrzał planetę to, po Nar Shaddaa, znów zabrakło mu dech w piersi. Klimat był dużo chłodniejszy niż na Shaddzie. Mieli się spotkać z jakąś dziewczyną imieniem Vesper Ski czy Skye? Wtem odezwał się do niego kapitan.

-Możesz na mnie liczyć Draug. Tylko odkleję się od fotela - powiedział mężczyzna i obrócił fotel o sto osiemdziesiąt stopni. Wstając obił się o 'nowego' SIDA.
-Jeszcze nie przywykłem do twojej nowej powłoki - rzekł do robota klepiąc go w ramię.

Żałuję, że to zrobiłem - pomyślał i ręka zaczęła mu pulsować z bólu. Ten SID był bardziej 'ostry' niż tamten. Jednak szybko rozmasował lewą dłoń. Wszyscy szykowali się do opuszczenia Stelli i postawienia kroku na Nipponii.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline