Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2007, 16:00   #23
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
No, muszę przyznać,że to mnie lekko zszokowało. Masz rację qaz, że lepiej to usmiercić teraz niż gdybyśmy mieli się męczyć, ale niesmak pozostał. Może postać wykorzystam gdzie indziej, kto wie... Tak czy inaczej, dzięki Ra6nar za szczerość. Szkoda tylko, że przez tą sesję przepadła mi inna, bo uznałem, że na trzy nie mam czasu
Rozgoryczenie i żal rozumiem, Twój jak i wszystkich innych. Powody, dla których to zakończyłem już podałem tak więc nie będę się powtarzał. Po główkach głaskać nie zwykłem więc jedyne co mogę napisać to to, że mi przykro. Aha, czujcie się wolni obniżyć mi reputację, która i tak jest niewielka...to sposób, w który możecie Wasz niesmak wobec mnie przelać na tym forum. Jeszcze raz przepraszam. No na koniec chciałbym jeszcze zaznaczyć jedno: cieszę się, że tak zrobiłem, bo uwierzcie mi, że większy żal mielibyście gdybym ciągnął tą sesję pisząc posty, za które fani sf by mnie zabili.
 
Ra6nar jest offline