Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2020, 14:46   #1813
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest post. W końcu środa popielcowa.

A tak serio:
Aiko jest niedostępna do przyszłego tygodnia. W związku z tym jej postać do południa 5 sierpnia nie opuści sypialni.

Franka zaczyna wspaniały poranek i... robi co chce.

Bogumysł ma sytuacje jaką ma. Powiem tylko, że akurat przy jego mieczu kowalowi posiało sukcesami tak, że broń posłuży mu długo. U reszty różnie. Są tacy co powalczą chwile, są też tacy, którzy po pierwszym ataku zostaną z samą stalą. Jeden pechowiec się trafił, któremu broni nie dało się ulepszyć/posrebrzyć.

Chciałbym od Ciebie Avitto deklaracji jak dzielisz srebrną amunicję.
Hochburg, Dobromir ani Ty nie macie broni miotanej. Reszta ma krótkie łuki. Jedna osoba ma długi łuk (twój wybór, która z pominięciem powyższych).

Na odpisy czekam do 5 marca włącznie. Zachęcam do pytań, gdoców i aktywności.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline