Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2020, 17:34   #414
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Kaburagi i Migmar
Sęp popatrzył na Migmara z uśmiechem godnym Krokorani. Głodnej krokorani.
- Oh Migmarze, takich wspaniałych przyjaciół zyskałeś, zaiste dobrych. Jak długo będą cię bronić chłopcze? Oh, ja ci oczywiście nie grożę, groźba to pragnienie uczynienia krzywdy, a ja nawet gdybym mógł ci cokolwiek zrobić, a przecież jestem człowiekiem starym i miłującym bliźniego, to tego nie uczynię bo cię lubię. Oczywiście, ktoś, kierujący się zawiścią i podłym sercem mógłby napisać list do Meelo, aby dowiedział się gdzie przebywa pewien jego krnąbrny uczeń. Może wystarczy, że powie słowo dwójce bliźniaków? – Zaśmiał się, a ów śmiech przypominał zgrzytanie kamieni o kamień, a potem nagle poklepał Migmara po plecach i potarmosił po głowie.
- Tylko się z tobą droczę Migmarku. Ja cię lubię i widzę przed tobą przyszłość. Przypominasz mi mnie w młodości, ta sama bezwzględna zaradność i oportunistyczna pomysłowość. Z takimi przyjaciółmi możesz dojść wyżej nawet niż ja, może pomożemy mu zostać komendantem albo nawet burmistrzem, co nie Kaburagi? – znów się zaśmiał.

Aiko
- Tuuu! – rozległ się nieco bulgoczący krzyk ze środka. Ale drogę zastąpił im ciemny kształt, mroczny i budzący grozę. Była to potężna kobieta, która omiotła je spojrzeniem pełnym wzgardy.
- Nie dość, że musiałam czekać na was, jak na awatara, to dowalki z duchem-deviantem przysłano mi dwie dziewczynki? – rzekła z pogardą, a dziewczyny poczuły, że buty mają w cuchnącej wodzie, która cienką warstwą pokrywała podłogę.
- Topię się! – zawołał głos ze środka.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline