Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2020, 21:11   #22
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Neuro: chemik/cwaniak podrasowujący paliwo do aut, mający zatargi z mafiozami z vegas za kradzież sprzętu chemicznego i receptur.
- No to też tak trochę pod jakiegoś montera z zaplecza by podpadało.



Cytat:
Młotek: mutant z bardzo ciekawą, ale nie rzucającą się w oczy mutacją lub kilkoma, które są przydatne dla kultystów.
- No z mutacjami to coś mi świta, że jest podręcznikowy limit. No i tabelka na mutacje, nawet ze względu na obranego patrona.



Cytat:
Neuroshima: Przedstawiciel kultu, chętny do sponsorowania załogi która będzie się ścigać w barwach jego wyznania. Kaznodzieja z ciężką ręką i jeszcze cięższym charakterem.
- Się znaczy kaznodzieja, sekta spoko, no problemo. Ale z tym sponsorowaniem to nie bardzo wiem jak to ugryźć. Zazwyczaj w rekrucie do neuro daję pulę punktów i gambli. Każdemu taką samą. Więc trochę nie wiem jak w takich warunkach ktoś miałby uzbierać większą pulę. No a dwa to The Crew czyli załoga czyli grupka przyjaciół ścigająca się na Wyścigach. Taki sponsor to mi się wydaje jakoś tak raczej z zewnątrz. Chyba, że coś krzywo czytam taki koncept no to proszę o zwrócenie uwagi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem